Je televízna reklama drahá? Práve naopak!

To, že je TV reklama najúčinnejšia vari nespochybňuje nikto. V odbornej literatúre je ako jediná nevýhoda TV reklamy uvádzaná vysoká cena.

Kampaň v televízií všeobecne je nákladnejšia, ale treba si uvedomiť koľko ľudí naraz osloví. Ak prepočítame cenu za oslovenie jedného diváka, tak je cena výhodnejšia ako ktorejkoľvek iné médium.

Televízia je masová a naraz zasiahne státisíce divákov.

Tip:  Inzerujte v regionálnej televízií.  Ale ak si rozdelíte kampaň po mestách, nemusíte finančné prostriedky vynaložiť naraz. Môžete to otestovať v jednom meste podľa výsledku sa rozhodnúť či budete pokračovať, alebo kampaň zastavíte.

Výroba spotu

Ako vysoká investícia je uvádzaná cena za výrobu spotu. Pravdou je to iba vtedy keď hovoríme o spotoch telekomunikačných operátorov alebo svetových značiek. U nich je to aj otázkou stratégie a spoty sa vyrábajú prostredníctvom agentúr.

My vieme aj túto zdanlivú nevýhodu eliminovať. Ak si u nás objednáte vysielanie, tak vám za výrobu spotu budeme účtovať iba nevyhnutné výrobné náklady, či si už vyberiete hranú, animovanú alebo iba jednoduchú grafickú formu spotu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár